Płytki drewnopodobne czy to ma sens?

Dzisiejsze materiały oferują coraz większe możliwości wykończenia domu czy mieszkania. Nowoczesna glazura w łazience czy kuchni to nieograniczone możliwości aranżacji ze smakiem i w niepowtarzalnym stylu. Płytki Tubądzin to wiele wzorów, zarówno eleganckich, ponadczasowych i klasycznych, jak i zaskakujących swoim designem. Modne obecnie szare odcienie i naturalnie wyglądające faktury dostępne są zarówno do łazienki i kuchni, jak i w postaci płytek na podłogę w salonie, które są znakomitym rozwiązaniem do przestronnych i jasnych wnętrz.

Płytki drewnopodobne są nowością na rynku budowlanym i momentalnie zaskarbiły sobie rzeszę klientów ze względu na funkcjonalność, jak i swoje walory estetyczne, gdyż, cały czas produkowane są coraz lepsze do złudzenia imitujące różne rodzaje drewna. Jakby tego było mało faktura płytek jest taka sama jak drewnianych parkietów (20 x 120 cm) płyty już świetnie imitują przekrój drzewa a producenci prześcigają się o to, komu uda się najbardziej zbliżyć jakością do pierwowzorów. Płytki mogą być stosowane w pomieszczeniach gdzie drewno naturalne nie ma racji bytu np. w łazience, dodatkowym atutem płytek drewnopodobnych cerrad mattina jest możliwość zastosowania w ogrzewaniu podłogowym gdzie dobrze oddają ciepło, a także jest znacznie bardziej odporne na ścieranie niż drewniana posadzka.

Duży wybór oraz niskie ceny sprawiają, że wybór płytek drewnopodobnych stał się bardzo atrakcyjny, gdyż nadają się do różnorodnych aranżacji i świetnie sprawdzą się z większością stylów czy to nowoczesnym, jak i klasycznym.